کد خبر: 453307 A

مدیر عامل برق منطقه ای گیلان خبر داد:

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از کسب 4 موفقیت بزرگ توسط برق منطقه ای گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، جلسه بررسی تحلیلی و آسیب شناسی ارزیابی های انجام شده در سال 94 با حضور بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، معاونین و کارکنان شرکت در سالن کنفرانس برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

 مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با اشاره به کسب 4 موفقیت بزرگ توسط برق گیلان بیان داشت: کسب مقام دوم در جشنواره مستندسازی الگوهای برتر در استانداری گیلان، کسب مقام سوم و سطح عالی در ارزیابی عملکرد طرح شهید رجایی، قرار گرفتن در سطح یک همایش مدیران ارشد وزارت نیرو و کسب رتبه اول در کاهش پیک بار و مدیریت مصرف برق کشور، مرهون تلاشها و عملکرد شبانه روزی کلیه همکاران است که نقش بسزایی در کسب این موفقیتها داشته اند. و این از معدود دفعاتی است که توانستیم در یک بازه زمانی کوتاه مدت شاهد چند موفقیت بزرگ باشیم و این در حقیقت خلق نوعی شگفتی است. کسب این موفقیتها، بار مسئولیت همکاران را بیشتر می کند و این جلسات بررسی تحلیلی و آسیب شناسی ارزیابی های انجام شده، فرصتی طلایی است تا نقاط قابل بهبود را تحلیل کنیم و با سعی و تلاش بتوانیم ضمن حفظ جایگاه برتر خود در ارزیابی ها ، آن را ارتقا بدهیم.

بلبل آبادی  ضمن اشاره به مبحث تلفات، بیان داشت: تنها آیتمی که در ارزیابی ها باید توجه ویژه به آن داشت، مبحث تلفات انرژی است که ضمن در اولویت قرار دادن آن، باید آن را به نقطه شفاف و مطلوبی برسانیم. ایشان در خاتمه با قدردانی از همراهی، همدلی و توجه ویژه کارکنان، کسب موفقیتها را حاصل تلاش یکایک همکاران عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که بتوانیم ضمن حفظ این جایگاه برتر ، با کار و کوشش بتوانیم آن را به رتبه های بالاتر ارتقا بدهیم.

مزین مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری شرکت با اشاره به کسب 3 رتبه برتر از بابت عملکرد سال 94، بیان داشت:

در جشنواره مستندسازی الگوهای برتر در استانداری گیلان موفق شدیم به مقام دوم دست پیدا کنیم. با تلاشها و مساعدتهای انجا-م شده در ارزیابی عملکرد طرح شهید رجایی با کسب 62/1832 امتیاز در بین 49 دستگاه اجرایی استان گیلان نیز توانستیم مقام سوم و سطح عالی را کسب کنیم. همچنین با کسب 9/974 امتیاز از 1000 امتیاز در شاخص های 52 گانه همایش مدیران ارشد وزارت نیرو موفق شدیم در سطح یک قرار بگیریم.

وی افزود: کسب این موفقیت‌ها با یاری خداوند و همت و خواست جمعی همه همکاران به بار نشست. با کسب این موفقیت‌ها برگ زرین دیگری بر مجموعه افتخارات شرکت برق منطقه ای گیلان افزوده شد و امیدوارم این توفیقات همچنان مستمر و ادامه دار باشد چرا که حفظ این موفقیت ها به مراتب سخت‌تر و دشوارتر از کسب آن است.

برق بهره وری شاخص منطقه ای آسیب شناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر