کد خبر: 462654 A

معاون فرمانداری آستارا خبر داد:

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا گفت: این شهرستان برای احداث کشتارگاه مدرن از سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال می کند.

به گزارش ایلنا از آستارا، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مرزی بندر آستارا با حضور اکثریت اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا در این جلسه اظهار کرد: سالیانه 600 هزار قطعه مرغ گوشتی در این شهرستان تولید و برای کشتار به شهرهای دیگر حمل می شود و برای احداث کشتارگاه مدرن از سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال می کنیم.

وحید پورحضرت افزود: هفت مرغداری در این شهرستان فعال است و قیمت تولیدات آنها به دلیل کشتار در شهرهای همجوار و بازگشت به آستارا افزایش می یابد، که بااحداث کشتارگاه در این شهرستان، این مشکل برطرف می شود.

وی اظهار کرد: بسیاری از شهروندان و گردشگران از سد معبر محوطه بازار ساحلی آستارا گلایه می کنند و پراکندگی اغذیه فروشان و دستفروشان محدوده بازار باید با تدبیر شورای اسلامی و شهرداری کنترل و اصلاح شود.

وی همچنین کنترل و کاهش قیمت مرغ، تامین میوه شب عید و نظارت مستمر بر قیمت پوشاک در آستانه سال جدید را از دستگاه های متولی خواستار شد.

بخش خصوصی سرمایه گذاران شورای اسلامی معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر