کد خبر: 464782 A

مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی گیلان خبر داد:

مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی گیلان با نزدیک شدن بهارطبیعت و استقبال از مسافران نوروزی طرح ارزیابی و نظارت بر عرضه مطلوب فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌های عرضه سوخت و پمپ بنزین‌های استان گیلان آغاز شد.

به گزارش ایلنا از رشت، «طرح ارزیابی و نظارت بر عرضه مطلوب فرآورده‌های نفتی در جایگاه» هر سال اسفند ماه و در آستانه عید نوروز در سه دوره ده روزه انجام می شود .

در این طرح کلیه جایگاه‌های استان همزمان با سراسر کشور توسط کارشناسان واحدهای مربوطه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان گیلان مورد ارزیابی فنی، کیفیت فرآورده، زیباسازی محیطی، ارتباطات و پاسخگویی و ایمنی قرار می گیرند و نواقص احتمالی برای استقبال از مسافران نوروزی رفع می شود.

علی اصغر عباسی ، مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، با اعلام این خبر افزود : استان گیلان دارای 180 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و CNG (گاز مایع ) است که از این تعداد 81 باب فرآورده های بنزین و نفت گاز ، 61 باب تک منظوره CNG و 38 باب مشترکاً فرآورده های نفتی و CNG توزیع می کنند .

در طرح ده روزه  ارزیابی و نظارت بر مجاری عرضه سوخت که از تاریخ سه شنبه (3/ 12/ 95) آغاز شده است، جایگاه‌ها براساس الزامات مورد ارزیابی قرار گرفته و به صورت ممتاز، درجه یک، درجه دو و درجه سه درجه بندی خواهد شد . 

استان گیلان استقبال از مسافران نوروزی پخش فرآورده های نفتی طبیعت فرآورده های نفتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر