کد خبر: 468479 A

فرماندار صومعه سرا مطرح کرد:

فرماندار صومعه سرا در جلسه با دهیاران بخش تولمات گفت: نگاه فرمانداری به دهیاری‌ها نگاه حمایتی است و حضور فیزیکی مدیران در روستاها مستمر خواهد بود.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، فتح اللهی در جلسه با دهیاران بخش تولمات که امروز در بخشداری این منطقه برگزار شد با اشاره به اینکه دهیاران نقش مهم در اجرای تصمیمات دولت در روستاها دارند، گفت: باید اشاره ما به مشکلات با ارائه راهکار همراه باشد و تصمیمات در چارچوب قانون گرفته شود.

وی با بیان اینکه تصمیمات اشتباه باعث بروز خسارات جبران ناپذیری خواهد شد، تصریح کرد: نگاه فرمانداری به دهیاری‌ها نگاه حمایتی است و حضور فیزیکی مدیران در روستاها مستمر خواهد بود.

فتح اللهی ادامه داد: در خصوص آسفالت راه‌های اصلی و روستایی کارهای شگفت انگیزی انجام شده که جا دارد از تلاش‌های نماینده در این راستا قدردانی کرد.

فرماندار صومعه سرا تصریح کرد: تمام خانه‌های روستایی جهت جبران خسارات احتمالی در آینده بایست بیمه شوند تا از بسیاری از مشکلات بحران ها کاسته شود.

وی با بیان اینکه انتخابات مهمترین مسئله سیاسی کشور است و فرآیند رسمی آن شروع شده، افزود: دهیاران برای فراهم کردن بستر برای حضور و مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند.

فتح اللهی بر پرهیز از جانبداری و عدم استفاده از امکانت دولتی و دهیاری را در حمایت یا علیه افراد برای رسیدن به یک انتخابات سالم و بی‌حاشیه تاکید و افزود: انتشار اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم در جهت روشنگری افکار عمومی حائز اهمیت است.

انتخابات دولت فرماندار مشکلات افکار عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر