کد خبر: 470381 A

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان خبر داد:

مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: تمام مناطق گردشگری، طبیعی و تحت مدیریت استان گیلان در ایام نوروز با داشتن پتانسیل بسیار بالا آماده بازدید مسافران و علاقمندان به محیط زیست هستند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدپور مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان با بیان این خبر افزود: بیش از دو هزار نسخه پوستر معرفی مناطق محیط زیست استان و ده هزار نسخه پوستر هشدار دهنده و آموزش مدیریت پسماند در پاسگاه ها و مراکز بازدیدکنندگان استان آماده شده تا از طریق محیط بانان در اختیار مراجعین قرار گیرند.

محمدپور گفت: مراجعین می توانند از موزه تنوع زیستی واقع در اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز در ایام تعطیل بازدید داشته باشند .

وی ضمن توصیه رعایت نظافت و مدیریت پسماندهای تولید شده توسط بازدیدکنندگان ، توجه مسافران را به این نکته جلب کرد تا در حفظ محیط زیست و طبیعت کوشا باشند .

محمدپورخاطرنشان کرد: کلیه محیط بانان در مناطق تحت مدیریت خود آماده ارائه راهنمایی های لازم در خصوص بازدید از حیات وحش و چشم انداز های بی نظیر طبیعی هستند. 

پارک ملی بوجاق کیاشهر،تالاب بین المللی انزلی، تالاب بین المللی امیرکلایه لاهیجان، پارک طبیعت گردی لوندویل آستارا که محل نگهداری مرال و گوزن زرد می باشد از جمله مناطق پیشنهادی برای بازدید مسافران نوروزی است.

حفاظت محیط زیست گردشگری محیط زیست مسافران مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر