کد خبر: 470398 A

صبح امروز صورت گرفت؛

فرماندار آستارا در بازدید از مراکز خدمات سفر گردشگری ضمن تاکید بر خدمات رسانی مطلوب به میهمانان، همراهی و همگرایی دستگاه های اجرایی مسئول در شهرستان را شرط این خدمات رسانی دانست.

به گزارش ایلنا از آستارا، در آستانه عید نوروز، یونس رنجکش فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا صبح امروز (پنج شنبه 26 اسفند) به همراه مدیران دستگاه های اجرایی ستاد خدمات سفر شهرستان از مراکز خدمات سفر به گردشگران بازدید به عمل آورد.

یونس رنجکش فرماندار آستارا ضمن تاکید بر خدمات رسانی مطلوب به میهمانان، همراهی و همگرایی دستگاه های اجرایی مسئول در شهرستان را شرط این خدمات رسانی دانست.

وی گفت: تمام تلاش ها باید از مسیر اطلاع رسانی درست در کنار خدمات رسانی مناسب به گردشگران باشد و دستگاه های خدمات رسان موظف به رعایت تکریم مراجعه کنندگان و جلب رضایتمندی عمومی هستند.

در بازدید فوق که شهردار آستارا، فرمانده نیروی انتظامی، روسای ادارات میراث فرهنگی، منابع طبیعی، آموزش و پرورش، هلال احمر و سایر ادارات مرتبط حضور داشتند، علاوه بر بررسی وضعیت آمادگی دستگاه های خدمات رسان به گردشگران، از مراکز نصب چادر، هلال احمر، مراکز اطلاع رسانی میراث فرهنگی، دفتر اسکان فرهنگیان، ایستگاه های پلیس، کمپ شهرداری بازدید به عمل آمد و دستورات لازم در این خصوص صادر شد.

خدمات رسانی دستگاه های اجرایی فرماندار گردشگری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر