کد خبر: 470410 A

فرماندار سیاهکل مطرح کرد:

فرماندار سیاهکل گفت: بانوان باید همانطور که در خانه، مادران مسئولی هستند ، در قبال نظام هم مسئولیت به خرج دهند و با تحقیق و بررسی بیشتر ، بهترین اشخاص را در شورا و حتی ریاست جمهوری انتخاب کنند.

به گزارش ایلنا از سیاهکل، اسلامی فرماندار سیاهکل در همایش بانوان این شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ولادت با سعادت بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و فرا رسیدن " روز زن " گفت: امیدواریم با هوشیاری و ذکاوتی که در بانوان عزیزمان وجود دارد شاهد حضور حداکثری اقشار مختلف بانوان در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری باشیم.

فرماندار سیاهکل گفت: بانوان باید همانطور که در خانه، مادران مسئولی هستند ، در قبال نظام هم مسئولیت به خرج دهند و با تحقیق و بررسی بیشتر ، بهترین اشخاص را در شورا و حتی ریاست جمهوری انتخاب کنند.

وی ادامه داد: باید خوب تحقیق و بررسی کنیم تا وظیفه ای که برعهده ما گذاشته شده را به نحو احسن انجام دهیم ،چرا که افرادی بودند برای حفظ ناموس و مملکت رفتند و در این راه شهید شدند و این امنیت، چه امنیت داخلی و خارجی را برای ما فراهم کردند تا ما در سایه آن زندگی کنیم  و اکنون وظیفه ماست که با تصمیم درست از این نظام صیانت کنیم.

اسلامی با اشاره به این نکته که رتبه تحصیلات بانوان بالاتر از مردان است گفت:  این موضوع در یک منطقه ی بحران زده ی خاورمیانه بی نظیر و مثال زدنی است و یک زن با تحصیلات بالا نباید خانه نشین باشد بلکه باید از پتانسیل تحصیلی خود به نحو احسن استفاده کند.

وی اذعان داشت: ایجاد اشتغال برای دولت هزینه آور است اما دولت تمام سعی خود را می کند تا مسئله ی اشتغال جوانان به ویژه بانوان عزیز را مرتفع کند  و در این زمینه گام های بزرگی برداشته شده است .

فرماندار سیاهکل با توجه به در پیش بودن اتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری گفت: بانوان ورود مناسب و موثر در مسئله ی انتخابات داشته باشند . ما هیچ وقت نمی گوییم به چه کسی رای بدهید بلکه می گوییم که با تحقیق و بررسی رای بدهید چراکه حیثیت و آبروی نظام ما به همین مسئله بستگی دارد، در بحث انتخابات احزاب مختلفی وجود دارند هرکدام برای خود سناریو ای دارند و براساس قانون تشکیل شده اند  و باید به آنها احترام بگذاریم و از میان آنها درست انتخاب کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از زحمات ارزشمند نیروهای امنیتی و انتظامی که بی وقفه در تأمین امنیت این مملکت تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمایم.

حضرت فاطمه زهرا ریاست جمهوری قانون مردان انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر