کد خبر: 470430 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از شناسایی 43 واحد متخلف در حوزه گردشگری در این ایام خبرداد و اظهار داشت: 3 واحد رستوران بدلیل وضعیت محیطی نامناسب از سوی تیم بازرسی پلمپ شد.

به گزارش ایلنا از رشت، قشلاقی ضمن ارائه آماری از فعالیت های اداره کل متبوع خود افزود: تعزیرات حکومتی استان در راستای حمایت از حقوق شهروندان و مسافرینی که در ایام تعطیلات استان گیلان را مقصد خود قرار می دهند با هماهنگی های بعمل آمده با سایر دستگاهها طرح نظارتی خود را از ابتدای اسفند 95 در دو شفیت صبح و بعدازظهر از اول تا 30 اسفند آغاز شد .

وی افزود: اولویت ما در این ایام نظارت بر رستوران ها، مهمانپذیرها، سفره خانه ها و سایر اماکن گردشگری و عرضه کننده کالا و خدمات است و تخلفات گران فروشی و عدم رعایت ضوابط بهداشتی در عرضه مواد خوردنی و آشامیدنی در اولیت برخورد با واحدهای متخلف است.

رضا قشلاقی افزود:از ابتدای تعطیلات نوروز 96 تا 15 فروردین96 نیز، درایام تعطیل هم نیروهای کشیک در محل تعزیرات حکومتی استان حضور داشته و ضمن برگزاری گشت های نظارتی مشترک آماده دریافت شکایات شهروندان است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی در پایان از شناسایی 43 واحد متخلف در حوزه گردشگری در این ایام خبرداد واظهار داشت: 3 واحد رستوران بدلیل وضعیت محیطی نامناسب از سوی تیم بازرسی پلمپ شد.

تعزیرات تعطیلات تعطیلات نوروز گردشگری واحد متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر