کد خبر: 490089 A

فرماندار رضوانشهر مطرح کرد:

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان رضوانشهر گفت: در برگزاری انتخابات سالم با هیچ کس تعارف نداریم و در این راستا با متخلفین برخورد قانونی خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا از رضوانشهر، جلسه آموزشی و توجیهی قوانین و مقررات و آئین نامه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، نمایندگان فرماندار و بخشدار در شعب اخذ رای، به ریاست عسکر حسنی‌پور فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان رضوانشهر، چراغی معاون فرماندار و نمایندگان فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار و با شرح وظایف و دستورالعمل انتخابات در محل شعب ثبت نام واخذ رای آشنا شدند.

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان رضوانشهر در این جلسه با اشاره به نقش نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای و همچنین  اهمیت و جایگاه انتخابات در تعیین سرنوشت مردم اظهار کرد: در برگزاری انتخابات سالم با هیچ کس تعارف نداریم و در این راستا با متخلفین برخورد قانونی خواهیم کرد.

عسکر حسنی پور افزود: سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری از جمله مواردی است که باید در برگزاری این انتخابات مورد تاکید قرار بگیرد چرا که به برکت این نظام و خون شهدا رای حق مردم است و تک تک ما این حق را داریم و باید این حق را تبدیل به فرصت کنیم.

وی  خواستار تلاش و نظم و آرامش نمایندگان فرماندار در شعبات  ثبت نام و اخذ رای جهت برگزاری یک انتخابات شفاف و بدون هیچ گونه شبهه ای در شهرستان شدند

در پایان جلسه نیز کلاس آموزشی ویژه نمایندگان فرماندار برگزار شد و آموزش های لازم در خصوص نحوه نظارت ، اخذ آراء و صندوق رای و شمارش آراء نیز آموزش داده شد .

انتخابات سلامت شوراهای اسلامی شهر قوانین و مقررات امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر