کد خبر: 495349 A

مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده ای گیلان:

مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: مهم‌ترین رسالت شورای فرهنگی توسعه فضای تفاهم، همدلی و صمیمیت در محیط‌های اداری است.

به گزارش ایلنا از رشت، اولین جلسه شورای فرهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با حضور مدیر کل، معاونان، روسای ادارات کالا،مسافر،امور اداری،فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی اداره کل در دفتر مدیر کل برگزار شد.

 نازک‌کار، مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان و رئیس شورای فرهنگی اداره کل در این نشست در سخنانی گفت: ما امنیت و آرامش امروزمان را مدیون خون شهداء هستیم و باید به آرمانهای این عزیزان که همان حفظ ارزشها و شعائر نظام مقدس جمهوری اسلامی است پایبند باشیم.

وی افزود:شکل‌گیری شورای فرهنگی در سطح ادارات و تقسیم‌بندی آن به زیرشاخه‌هایی نظیر اقامه نماز،امر به معروف ونهی از منکر،حقوق شهروندی و حجاب و عفاف نشان از اهمیت این مقوله به عنوان یک امر تاثیر گذار در سطح جامعه بویژه در محیطهای اداری است.

مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان هدفگذاری و تدوین برنامه‌های منسجم فرهنگی در طول سال را مورد تاکید قرار داد و افزود: توسعه فضای همدلی ، صمیمیت و همکاری فیمابین کارکنان در محیط اداری و نیز رعایت حقوق شهروندی در ارتباط با ارباب رجوع و مخاطبان اداره کل مهمترین رسالت شکل گیری شورای فرهنگی بوده و دستیابی به این اهداف با برپایی جلسات منظم و پیگیری و تنظیم برنامه‌ریزی مدون با لحاظ کردن مناسبت‌های ملی و مذهبی قابل دستیابی است.

 در این جلسه گزارش‌هایی به تفکیک در زمینه نماز،حقوق شهروندی، امر به معروف ونهی از منکر  و حجاب و عفاف از سوی اعضای حاضر در نشست ارائه شد.

درادامه این نشست برنامه‌های فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و دربخش انتهایی اولین جلسه نیز، آقای محمد علی بصیری دبیر شورای اقامه نماز اداره کل از سوی مدیر کل به عنوان دبیر شورای فرهنگی منصوب شد.

بسیج جاده راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر