کد خبر: 497568 A

فرماندار ماسال خبرداد:

فرماندار ماسال از تایید صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان ماسال خبر داد.

به‌گزارش ایلنا از ماسال،محمود قاسم‌نژاد با قدردانی از حضور حماسی  مردم در انتخابات 29 اردیبهشت اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه با حضور حماسی خود در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران ثابت کردند.

وی با اشاره به حضور کم نظیر مردم شهرستان ماسال در انتخابات، افزود: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شاهد مشارکت 100 درصدی مردم همیشه در صحنه شهرستان ماسال بودیم که با حضور پرصلابت خود برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار این شهرستان ثبت کردند.

فرماندار ماسال همچنین از تایید صحت انتخابات  شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ماسال خبرداد و گفت: پس از بررسی شکایت های واصله از سوی کاندیداهای شورای اسلامی از سوی هیئت‌های اجرایی و نظارت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و شوراهای اسلامی در دو بخش مرکزی و شاندرمن، صحت انتخابات شورای اسلامی در شهرهای ماسال و شاندرمن و کلیه  روستاهای بخش های شاندرمن و مرکزی مورد تایید قرار گرفت.

قاسم نژاد ادامه داد: از مجموع 32 هزار و ۸۲۱ رای صحیح ثبت شده در شهر ماسال، به ترتیب مصطفی نظری با سه هزار و ۵۸۰ رای، حاجب نجفی با سه هزار و ۱۰۵ رای، سامره یعقوبی با دو هزار و ۹۸۹ رای، مهدی جمالی فرد با دو هزار و ۷۴۲رای و مجید زارع با دو هزار و ۴۵۹ رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای شهر ماسال انتخاب شدند.
وی افزود: حافظ شیرازی با دو هزار و ۲۴۳ رای ، سید شهروز رضوی با دو هزار و ۱۷۳ رای و نبی اله فرجی با دو هزار و ۱۲۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر ماسال انتخاب شدند.

همچنین در بخش شاندرمن نیز مرتضی شهبازی با یک هزار و ۶۵۴ رای، حجت الله باباپور با یک هزار و ۵۴۳ رای ، سید سجاد ایرانی با یک هزار و ۵۳۹ رای، قهرمان شعبانپور با یک هزار و۴۳۶ رای و فخرالدین شیرین نیا با یک هزار و ۳۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی و فرهاد کوهساری با یک هزار و ۳۷۲ رای، بهمن محمدی با یک هزار و ۲۴۴ رای و سید محمدباقر شفیعی با یک هزار و ۲۳۳ رای به عنوان اعضای علی البدل با رای مستقیم مردم انتخاب شدند.

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر شورای شهر ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر