کد خبر: 502099 A

رئیس اداره راهداری ماسال خبر داد:

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماسال از تسطیح و رگلاژ بیش از 12 کیلومتر از راه های روستایی روستاهای خروم، شالماکوه، طبق سر،میرمحله، خانقاه‌بر از توابع بخش مرکزی و روستای شالکه از بخش شاندرمن خبر داد.

به گزارش ایلنا سید نورالدین فاطمی،با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماسال،اظهار کرد:عملیات راهداری شامل علف تراشی در محورهای شهرستان، ایمن سازی نقاط حادثه خیز با نصب گاردریل به طول 60 متر در محور ماسال – شلما، لکه‌گیری آسفالت به مقدار تقریبی 13 تن در محور ماسال – گیلوان، شاندرمن به ضیابر و شاندرمن به طالب دره،مرمت،بازسازی و شستشوی علایم و تابلوهای راهنمایی و جمع آوری لاشه می شود.

مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ماسال از تسطیح و رگلاژ بیش از 12 کیلومتر از راه های روستایی روستاهای خروم،شالماکوه،طبق سر،میرمحله،خانقاهبر از توابع بخش مرکزی و روستای شالکه از بخش شاندرمن خبر داد.

وی سپس با اشاره به اهمیت و حساسیت حفظ و صیانت از حریم قانونی راه ها، عنوان کرد: این اداره با تمام توان این مهم را جزء اساسی ترین وظایف خود می داند.

این مقام مسئول در ادامه از صدور 2 فقره اخطار رفع تجاوز حصارکشی در محور ماسال – گیلوان خبر داد و گفت: بیش از 63 بنر و دست نوشته تبلیغاتی از محورهای این شهرستان در طول هفته گذشته جمع آوری شد.​

 

تجاوز راهداری و حمل و نقل جاده شهرستان راه ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر