کد خبر: 503060 A

فتح اللهی در شورای آموزش و پرورش صومعه سرا:

فرماندار صومعه‌سرا گفت: زیرساخت توسعه و پیشرفت و ارتقاء فرهنگ و حفظ تاریخ و تمدن در دستان توانای معلمان است و باید شرایط و بستر طوری فراهم شود که این جایگاه در همه جا در اولویت قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا  به ریاست علی فتح اللهی و در سالن اجتماعات فرمانداری صومعه سرا برگزار شد.

فرماندار صومعه سرا در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش در رشد و توسعه کشور گفت: نهاد مقدس آموزش و پرورش جایگاه ویژه ای در دین مبین اسلام دارد زیرا اول معلم هستی را خداوند متعال می‌داند و معلمی را شغل انبیاء که این موضوع باعث احترام تمام اقشار مردم به این جایگاه شده است.

وی بالاترین رتبه های دانشگاهی را سزاوار شغل معلمی دانست و افزود :زیرساخت توسعه و پیشرفت و ارتقاء فرهنگ و حفظ تاریخ و تمدن در دستان توانای معلمان است و باید شرایط و بستر طوری فراهم شود که این جایگاه در همه جا در اولویت قرار گیرد.

فتح اللهی ایجاد درآمد پایدار از طریق استفاده از امکانات موجود و بلا استفاده آموزش و پرورش را برای تامین هزینه های جاری و توسعه آموزش دانش آموزان بسیار مهم تلقی و خاطر نشان کرد: تنها نهادی که صدها هزار متر مربع زمین و امکانات بسیاری را در اختیار دارد آموزش و پرورش است که می‌توان با مدیریت صحیح بگونه‌ای که اثر منفی در آموزش و رفاه دانش آموزان و فرهنگیان ایجاد نکند ، ایجاد درآمد کرد.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه هدف مهم است ولی نحوه رسیدن به آن مهم تر از خود هدف است گفت؛ این پیشنهاد نباید با مدیریت اشتباه و کار غیر کارشناسی به یک تهدید تبدیل شود.

وی در پایان به درپیش بودن روز جهانی قدس و دعوت مردم به حضور در راهپیمایی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین اشاره و خاطر نشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بصورت گسترده و پرشکوه  بسیار تاثیر گذار در رهایی مردم مظلوم فلسطین از ظلم و اشغال صهیونیست‌های غاصب و نابودی مستکبران و ظالمان جهان خواهد بود  .

آموزش و پرورش تمدن توسعه و پیشرفت درآمد شورای آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر