کد خبر: 503072 A

سرپرست شهرداری رشت مطرح کرد:

فرامرز جمشیدپور بر ضرورت به کارگیری تلاش مضاعف توسط مدیران ستادی و مناطق در اجرای پروژه های عمرانی و طرح تفضیلی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، جلسه ستادی شهرداری رشت با حضور شهردار رشت فرامرزجمشید پور ، موسوی روزان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت ، معاونین ، مدیران ستادی و مناطق و سازمان های شهرداری رشت برگزار شد .

در این جلسه فرامرز جمشیدپور با تاکید بر ضرورت به کارگیری تلاش مضاعف توسط مدیران ستادی و مناطق در اجرای پروژه‌های عمرانی و طرح تفضیلی اذعان داشت: مدیران می توانند با گرفتن نیروهای کمکی در مناطق و پرداخت حق مسئولیت در تسریع بخشی روند اجرای برنامه ها و پروژه های شهرداری گام بردارند.

وی افزود: در مرحله پرداخت های طرح تفضیلی ما با طرح تفضیلی قدیم ادامه کار می‌دهیم.

 
 

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به طرح موضوع تخریب خانه استاد ابتهاج گفت: با توجه به رویکرد مالک جدید برای این ملک, شهردار منطقه می‌تواند با هماهنگی مشاور آن مکان با تغییر کاربری به فضای سبز اقداماتی داشته باشد.

جمشیدپور با اشاره به اینکه تغییر کاربری ارزش افزوده خواهد داشت، تصریح کرد: هم برای خانه هوشنگ ابتهاج و هم برای خیابان ۱۶ متری روبروی بانک مسکن واقع در خیابان امام که طرح تفضیلی برای آن لحاظ شده، توافق نامه‌ای به صورت مشارکتی‌انجام شده که این پروژه‌ها باعث افزایش درآمد شهرداری نیز خواهد شد.

 

حفظ شانیت و کرامت کارکنان در جابجایی سمت ها

سیدرضا موسوی روزان نیز در این جلسه ضمن تبریک به انتصاب مهندس جمشیدپور در مسند سرپرستی شهرداری خاطرنشان کرد: این تغییر نباید در روند پیشرفت و توسعه شهر خللی ایجاد کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت  ضمن اظهار امیدواری در برگزاری جلسات موثر و کارامد تصریح کرد: باتوجه به اشراف مهندس جمشیدپور به برنامه های شهرداری و مسئولیت پذیری ایشان در سمت معاونت عمرانی و امور زیربنایی امید است روند توسعه شهر رشت سرعت بیشتری به خود بگیرید.

وی با اشاره به زمان محدود فعالیت شورای چهارم خاطرنشان کرد:  در آغاز فعالیت شورای چهارم با چالش های زیادی مواجه بوده ایم و امروز شورای پنجم نیز چالش های متعددی را در پیش رو خواهد داشت.

سیدرضا موسوی روزان پرداخت به موقع حقوق پرسنل شهرداری را امری مهم و ضروری خواند و افزود: همه مسئولان، مدیران شهرداری  و اعضای شورا باید در تحقق این امر کمک کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا با تاکید بر وظیفه سنگین بخش درآمدی یادآور شد: مناطق باید در تحقق بخش مالی و پرداخت مطالبات پیمانکاران و کارکنان به کمک شهرداری بیایند تا اجرای پروژهای عمرانی شهرداری بدون وقفه ادامه یابند.

وی افزود: تا جایی که امکان دارد از جابجایی نیروها و روسای ستادی در کوتاه مدت پرهیز شود و درصورت ضرورت به حفظ شانیت و کرامت کارکنان توجه شود.

حقوق درآمد شورای اسلامی شهر کمیسیون فرهنگی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر