کد خبر: 506376 A

به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای؛

به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای یک دوره مسابقه شنای آب‌های آزاد در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

به گزارش ایلنا از آستارا ، امین بشرویه رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو شهرستان مرزی بندر آستارا در حاشیه برگزاری این مسابقه اظهار کرد: یک دوره مسابقه شنای آب های آزاد به مناسبت گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

وی ادامه داد:این رقابت در رده سنی آزاد و با شرکت 10 شناگر که اکثر آنها از ناجیان غریق فعال در سواحل شهرستان بودند، در ساحل شریعتی (مخیری) بندر مرزی آستارا برگزار شد.

وی مسافت پیموده شده برای این رقابت را 500 متر عنوان کرد و افزود: شناگرانی از رده سنی 25 سال تا رده سنی 50 سال در این رقابت حضور داشتند.

بشرویه، استقبال تماشاگران از این رقابت را پرشور برشمرد و اضافه کرد: پس از پایان این مسابقه «هوشنگ نعیم» از آستارا به مقام قهرمانی دست یافت و «پوریا اکبری از آستارا و حسین هدایتی از لوندویل» مکان های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی در پایان توضیح داد: این مسابقه به پیشنهاد هیات شنا، شیرجه و واترپلو با همکاری «وحید خاصی پور» رئیس اداره ورزش و جوانان و «حسین انزابی» رئیس هیات نجات غریق و غواصی شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

در پایان این مراسم هدایایی نقدی‌توسط «یونس رنجکش» فرماندار،«سرهنگ عزیزی» فرمانده انتظامی و سایر مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی و نظامی و انتظامی به نفرات برتر اهدا شد.

آب های آزاد اداره ورزش و جوانان حسین هدایتی رقابت فرمانده انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر