کد خبر: 506492 A

در بازدید از پروژه‌های در حال ساخت مطرح شد؛

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا بر ضرورت تکمیل پروژه‌های عمرانی ورزش وجوانان این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در بازدید از پروژه های در حال احداث استخرهای شنای این شهرستان و زمین فوتبال آستارا افزود: تکمیل زیر ساخت‌های حوزه ورزشی از ضرورت ها و اولویت‌هایی است که تمام تلاش خود را برای راه اندازی آنها انجام خواهیم داد.
 
وی اضافه کرد: یکی از راه‌های مهم در تکمیل این زیرساخت‌ها واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی و کمک به این بخش برای سرمایه گذاری است.
 
وی اظهار داشت: باید با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و تسریع در روند دریافت این تسهیلات سرمایه گذاران را در ایجاد فضای ورزشی مشارکت دهیم.
 
وی گفت: شهرستان مرزی بندر آستارا به رغم برخورداری از قابلیت های ویژه در ورزش های عمومی و حرفه ای متاسفانه از زیرساخت های مناسب برخوردار نیست.
 
وی ادامه داد: طولانی شدن پروژه استخر شنای آستارا که از 10 سال پیش در حال اجراست جز اتلاف سرمایه های مادی و انسانی در زمینه پرورش استعداد ها ثمره دیگری نداشته است.
 
رنجکش ضمن تقدیر از حضور بخش خصوصی برای ایجاد استخر مجموعه چند منظوره ورزشی در روستای ویرمونی آستارا خواستار مساعدت های لازم از سوی بانک ها و مدیریت های ارشد استان در پرداخت تسهیلات و کمک به تسریع تکمیل این پروژه شد.
 
وی ادامه داد همه تلاش خود رابرای تکمیل این پروژه ها در سال جاری انجام خواهد داد و از مدیدریت ورزش و جوانان استان نیز خواست تا در تکمیل پروژه های در اختیار تعیین تکلیف کرده و زمینه های بهره برداری آن ها در زمان مناسب را فراهم کنند.
 
فرماندار آستارا افزود: در صورت وجود جدیت در اختصاص اعتبار کافی از سوی ورزش و جوانان استان در شهرستان نیز اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های استخر و چمن مصنوعی زمین فوتبال آستارا اختصاص می‌یابد.
 
وی همچنین اظهار داشت: در صورت عدم تخصیص اعتبارات دولتی بهترین روش واگذاری این طرح ها به بخش خصوصی و کمک به راه اندازی پروژه ها توسط این بخش است.
 
photo_2017-07-01_22-51-41

photo_2017-07-01_22-41-56

بخش خصوصی سرمایه سرمایه گذاران فرماندار ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر