کد خبر: 508172 A

با حضور ۳ هزار دانش‌آموز انجام می‌شود؛

طرح غنی‌سازی اوقات فراغت با حضور سه هزار دانش آموز در ۱۵ پایگاه فرهنگی شهرستان رودسر آغاز شد.

به گزارش ایلنا از  رودسر، طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستان با حضور معاون فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، رئیس اداره آموزش و پرورش، امام جمعه و جمع زیادی از دانش آموزان رودسر در کانون شهید جعفریان این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم معاون پرورشی- فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش گیلان گفت: طرح اوقات فراغت در استان گیلان با ۸۰۰ پایگاه و حضور ۱۱۰هزار دانش آموز پیش بینی شده است.

جابر اخلاقی با بیان اینکه کلاس ها عمدتا در زمینه فرهنگی، هنری و ورزشی است، تصریح کرد: برگزاری منسجم و هدفمند طرح اوقات فراغت، نقش مهمی در هدایت نسل جوان به مسیرهای درست آموزشی دارد.

در ادامه رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر نیز با اشاره به برگزاری طرح اوقات فراغت تابستانی در ۱۵ پایگاه فرهنگی این شهرستان، اظهار کرد: طرح اوقات فراغت دانش آموزان این شهر  با مشارکت سه هزار دانش آموز برگزار می شود.

قربان احمدی برگزاری‌کلاس‌های علمی، فرهنگی و ورزشی را از مهمترین برنامه‌های کلاس‌های تابستانی اعلام وتصریح کرد: علاوه بر این طرح، اجرای طرح «هجرت» و طرح ابتکاری«دیدار»در قالب برنامه‌های متنوع ورزشی و هنری در دستور کار است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود ۸۰ درصد دانش آموزان در این طر ح حضور داشته باشند.

حجه السلام والمسلمین تقی روحانی امام جمعه رودسر نیز در این آیین گفت: باید از فرصت آموزشی طرح اوقات فراغت نهایت بهره را برد.

امام جمعه اوقات فراغت دانش آموز دانش آموزان نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر