کد خبر: 508709 A

مسئول‌کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان خبرداد:

مسئول کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان گفت: نمایشگاه تازه‌های کتاب (کتب خریداری شده از نمایشگاه کتاب تهران) به مدت 4 روز در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان دایر می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، زهرا عقیلی مسئول کتابخانه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی‌استان گیلان با بیان این خبر افزود: برپایی همه ساله نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فرصت مناسبی را فراهم می‌کند تا بتوانیم منابع علمی کتابخانه سازمان را به روز کنیم. امسال نیز با حمایت‌های محمدی ریاست محترم سازمان و خانم بکاء معاونت اداری مالی وپشتیبانی سازمان توانستیم بر غنای منابع علمی کتابخانه بیافزاییم. در این رابطه نمایشگاهی از مجموعه منابع خریداری شده جهت بازدید و آگاهی همکاران و عموم برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مجموعه حاضر شامل 261 عنوان کتاب فارسی در 13 رده موضوعی است که به صورت الفبایی تنظیم شده است. موضوعات این کتاب‌ها  نیز شامل: اقتصاد، ریاضیات، مدیریت و برنامه ریزی، حقوق و جهانی شدن است.

عقیلی در پایان گفت: این نمایشگاه از مورخ 96/4/19 به مدت 4 روز در در ساعات اداری در طبقه اول سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای استفاده عموم دایر می شود.

34

22

3

استان گیلان حقوق سازمان مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاه کتاب کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر