کد خبر: 514533 A

فرماندار صومعه‌سرا مطرح کرد:

فرماندار صومعه‌سرا به ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای مناطق مختلف کشور اشاره کرد و افزود: اگر بتوانیم با استفاده از یک ظرفیت و بکارگیری هنر و همت مردم روستا و تقویت آن ظرفیت همت کنیم قطعا به نتایج مطلوب دست می یابیم.

به گزارش‌ایلنا ازصومعه‌سرا، علی فتح‌اللهی در نشست مشورتی با دهیاران مراکز دهستانهای‌شهرستان صومعه‌سرا که در دفتر کار وی برگزار شد، گفت: برگزاری این نشست های مشورتی با دهیاران بصورت دوره ای و جهت هم فکری و مشورت در راستای رسیدن به توسعه روستاها خواهد بود.

فرماندار صومعه سرا بابیان اینکه نباید نگرش ما فقط صرفا به مشکلاتی نظیر آسفالت ، برق و ... درروستا باشد افزود: دهیاران علاوه بر رفع مشکلات روزمره، دنبال شناخت توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روستای خود باشند و در جهت رسیدن به توسعه پایدار روی آن سرمایه گذاری نمایند.

وی شاکله شهرستان را از کنار هم قرار گرفتن پازل روستاها دانست و خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم کاری کنیم تا سطح درآمد و ارزش افزوده زمینهای روستائیان افزایش یابد یعنی برای رسیدن به توسعه و آبادانی تلاش کرده‌ایم.

علی فتح للهی به ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای مناطق مختلف کشور اشاره کرد و افزود:اگر بتوانیم با استفاده از یک ظرفیت و بکارگیری هنر و همت مردم روستا و تقویت آن ظرفیت همت کنیم قطعا به نتایج مطلوب دست می یابیم.

فرماندار صومعه‌سرا از لزوم بازبینی و اصلاح در بحث شرکت تعاونی دهیاری‌ها سخن گفت و بیان داشت: نشست‌های مشورتی در راستای همفکری ، بررسی مشکلات، برنامه ریزی ،گزارش عملکرد و هماهنگی امور مختلف انجام می پذیرد .

اشتغال ایجاد اشتغال توسعه پایدار هنر روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر