کد خبر: 514599 A

از بازیکنان و کادرفنی تیم فوتسال بانوان سپیدرود رشت با حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورا تجلیل شد.

به گزارش ایلنا از رشت، فرامرز جمشیدپور با بیان اینکه شورای چهارم کمک های فراوانی به تیم فوتسال بانوان می رشت سپیدرود کرده است اظهارکرد: این کمک ها موجب تقویت تیم های ورزشی به ویژه تیم های داماش و سپیدرود شده است که همین مساله مسئولیت شورای پنجم را بیشترو دشوارتر می کند.

وی گفت : توقعات کمک ازشهرداری رشت زیاد است و شهرداری نیز درحد وسع خود به آنان کمک می کند.

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به بودجه ۱۰۰ میلیون تومانی مصوب شده شورای شهر برای کمک به این تیم بیان داشت: تصمیم بر این بود که این مبلغ درچند روزگذشته و قبل از برگزاری تجلیل پرداخت شود اما بنا به دلایلی این اتفاق میسر نشد.

 

جمشید پور افزود: قول می دهیم که با وجود مشکلات مالی شهرداری، این مبلغ درچند روزآینده پرداخت شود. 

همچنین دراین مراسم رئیس شورای شهرستان رشت نیز با بیان اینکه شورای چهارم مقتدرانه از تیم فوتسال بانوان سپیدرود حمایت می کند اظهار داشت: این حمایت به شرط ادغام ۲ تیم در یک تیم انجام می شود.

اسماعیل حاجی پور بر غیرت دختران فوتسالیست مدال آور درود فرستاد و گفت: مسئولان حق به هدردادن زحمات این ورزشکاران را ندارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت نیز قدردانی از ورزشکاران  را یک وظیفه اخلاقی همگانی برشمرد و خاطرنشان کرد: با وجود تمام کمبودهای مالی، اما ترجیح داده شد تاقدم های مربوط به پیشرفت دختران فوتسالیست یکی پس از دیگری برداشته شود.

سیدرضا موسوی روزان برلزوم تقویت و حمایت از تیم داماش تاکید و تصریح کرد: دستگاه های حمایتی باید در امورات ورزشی جنب و جوش و مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: هرچند حمایت های زبانی پسندیده است اما این حمایت ها باید درعمل نیز نمود داشته باشند.

سخنگوی شورای کلانشهر رشت نیز در ادامه بابیان اینکه در راستای تقویت و توسعه ورزش بانوان باید جدیت بیشتری شود بیان داشت:  زمان شعار دادن گذشته است و برای عملی کردن قول های دیروز، امروز باید عزم جدی تری داشت.

فاطمه شیرزاد گفت: ورزش بانوان درگیلان بسیار مظلوم واقع شده است و نمونه بارز آن تیم فوتبال بانوان ملوان بود که به دلیل مشکلات مالی ازحضور درعرصه های رقابتی بین المللی بازماند .باید جلوی اتفاقات این چنینی گرفته شود.

وی با اعلام اینکه ۲ تیم فوتسال در شهرداری رشت وجود دارد تاکید کرد: تکلیف این ۲ تیم باید هرچه زودتر مشخص شود.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر رشت با اعتقاد براینکه با وجود تلاش های فراوان، در حق تیم فوتسال بانوان می رشت سپیدرود بی انصافی شده است گفت: مشکلات مالی این تیم باید به زودی برطرف شود.

شیرزاد تاکید کرد: تقویت ورزش بانوان باید دراولویت قراربگیرد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان نیز گفت: این اداره کل به تنهایی نمی تواند پاسخگوی امورات ورزشکاران تلاشگر گیلانی باشد.

 

  

مریم بخشی ادامه داد: رقم خوردن مداوم افتخارات فوتسال بانوان میسر نمی شود مگر با حمایت و دلسوزی های مسئولان.

وی تیم فوتسال بانوان گیلان را برند معتبر گیلان و دختران فوتسالیست را نماد بانوان موفق خواندو تاکید کرد: حمایت های ویژه ای باید از این تیم به عمل آید و این نگاه های خوب باید همچنان در شهرداری باقی بماند.

دراین مراسم همچنین مسئول امورحقوقی هیئت های ورزشی گیلان نیز گفت: با وجود اینکه برای ورزش بانوان، زمین و بودجه اختصاص داده نمی شود اما آنان قهرمانی آسیا را به ارمغان می آورند.

جمشید محمدی افزود: اگرحمایت و بودجه مورد نیاز دراختیار بانوان ورزشکار قرار بگیرد قهرمانی جهانی نیز به ارمغان می آورند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود و تیم ملی فوتبال زیر۱۴ سال کشور نیز ضمن قدردانی از تلاش های مسئولان درحفظ تیم درلیگ برترخاطرنشان کرد: این تجلیل در چند سال گذشته بی سابقه بود.

معصومه جهانچی برلزوم حمایت های بیشتر از تیم فوتسال بانوان سپیدرود رشت تاکید و تصریح کرد: بازیکنان این تیم نباید دغدغه مالی داشته باشند.

وی یکی از علت های از دست دادن قهرمانی را در لیگ، کمبود بودجه و نبود حمایت های مالی عنوان کردو گفت: در طول ۱۲ سال گذشته، این تیم همیشه صبور بوده و با مشکلات موجود مقابله کرده است.

 
 
سرمربی تیم فوتسال بانوان سپیدرود و تیم ملی فوتبال زیر ۱۴ سال کشور افزود: اگر اسپانسر برای این تیم پیدا نشود باید شاهد خداحافظی آن باشیم. دراین مراسم ازدختران فوتسالیست و خبرنگارانی که به پوشش خبری لحظه به لحظه مسابقات فوتسال پرداختند توسط مسئولان حاضرتجلیل به عمل آمد.محمدحسن عاقل منش منتخب شورای پنجم و مونا ابرو فراخ معاون فرماندار رشت ، فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، عاطفه چیرانی مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری ، علیرضا حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی،  نیزازجمله مسئولان حاضردراین مراسم بودند.‌
 
  

 

اداره کل ورزش و جوانان فرماندار مشکلات فوتسال بانوان شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر