کد خبر: 514602 A

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت برنامه های تابستانی این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علیرضا حسنی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با تدوین برنامه‌های ویژه‌ای به استقبال فصل تابستان رفته است اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه های مختلف هنری در گالری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت و مشارکت در برگزاری جشنواره های متنوع از جمله این برنامه ها است.

وی با تاکید بر مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت در اجرای نمایش ها و تئاتر ها  مختلف و اجرای موسیقی های محلی در سالن ها و پلاتوهای سطح رشت   افزود: تلاش ما در سازمان برای برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع برای اوقات فراغت خانواده ها معطوف شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین اهداف این سازمان در فصل تابستان پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان با برنامه های کارشناسی شده و هدفمند است گفت: این سازمان با هدف ایجاد نشاط در خانواده ها در اجرای   برنامه زنده دوبلاژ انیمیشن در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) و نیز جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت داشت .

وی نگاه خلاقانه در تدوین برنامه های اجتماعی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: بدین منظور سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت نمایشگاه مواد مخدر را در ایام تابستان و نمایشگاه روز جهانی بدون دخانیات و مسابقه نقاشی را برگزار کرد.

علیرضا حسنی با اشاره به اینکه این سازمان با ارائه برنامه های هدفمند در راستای   ارتقاء نشاط اجتماعی جامعه و تزریق شادابی در لایـه هـای جامعه حرکت می کند افزود: برای تحقق این مهم این سازمان در  برگزاری جشنواره هایی چون جشنواره کودک  و عفاف و حجاب  مشارکت داشت .

وی با بیان اینکه در تدوین بر نامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت توجه به اعتلای آگاهیهای عمومی و نیز زمینه سازی برای شکوفایی اسـتعدادها و خلق ایده های نو مورد تاکید است افزود: از این رو این سازمان در برگزاری مراسم هایی چون گردهمایی منجمان آماتور و نیز این سازمان در برپایی نمایشگاه «پارک پاک» در سه پارک قدس، ملت و دانشجو رشت با موضوع  بیان فرهنگ و سنت گیلان و رشت مشارکت داشت.

حسنی با اشاره به برنامه ریزی برای   برپایی ایستگاههای فرهنگی در سطح پارکهای شهر رشت گفت: برگزاری مسابقه نقاشی و عکس با موضوعات مختلف از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره نجات یک مرغانه  و جوکول  خبر داد و افزود: این جشنواره ها در تابستان ۹۶ در محوطه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت و  پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شوند.

وی با بیان اینکه این بر نامه ها با هدف معرفی هویت و تاریخ شهر رشت تدارک دیده شده اند گفت: برنامه آوای رشت  با حضور هنرمندان رادیو و با هدف معرفی شهر رشت مفاخر استان گیلان با محتوای اجتماعی و آموزش شهروندی  در تابستان ۹۶ پنجشنبه هر هفته درپیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.

وی پخش آیتم های نمایشی ، صحبت با هنرمندان ، گزارش مردمی و سرودها و آوازهای محلی را از دیگر برنامه های این برنامه عنوان کرد و افزود:تجلیل از هنرمند برجسته و مفاخر شهر رشت  در هفته کرامت، مشارکت در برگزاری جشن روز دختر ؛ جشن محلات در شش محله را از مهم ترین برنامه های این سازمان همزمان با هفته کرامت است.

علیرضا حسنی با اشاره به اینکه نشاندن لبخند بر لب شهروندان رشتی با ارزش ترین دستاورد برنامه های اجرایی این سازمان است گفت: بدین منظور این سازمان مشارکت در برگزاری جشنواره استندآپ کمدی در مجتمع خاتم الانبیاء و پیاده راه فرهنگی رشت را در لیست برنامه های خود قرار داده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت توجه به برنامه های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و افزود: بدین منظور برگزاری المپیاد ورزشی محلات در تابستان ۹۶ در دستور کار برنامه های این سازمان قرار دارد.

 

آسیب های اجتماعی تئاتر نقاشی عفاف و حجاب شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر