کد خبر: 518256 A

با حضور مدیر مخابرات گیلان انجام شد؛

مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حوزه دیتای مخابرات منطقه گیلان با حضور آموئی مدیر منطقه و جمعی از معاونین و مدیران مخابرات گیلان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، رسول آموئی با تبیین اهمیت جایگاه حوزه دیتا گفت: حوزه دیتا یک حوزه نقش‌آفرین در کسب و کار شرکت است و سوئیچ و دیتا از حوزه های تولیدی مخابرات هستند. سوئیچ کار Voice را انجام می‌دهد و دیتا بستر شبکه را ایجاد می کند، یک عده تولید کننده هستند مابقی افراد در صف تولید نیستند ولی از این تولید بهره می برند، غفلت در هر حوزه موجب کندی کار در سایر حوزه ها می شود.اگر لحظه ای انتقال قطع شود سایر حوزه ها از کار می افتد.

مدیر مخابرات گیلان در ادامه افزود:حوزه دیتا در حال حاضر نسبتا با Voice برابری می کند.یعنی درآمد حوزه ثابت با درآمد حوزه دیتا نسبتا برابر شده است.با تغییرات جدید باید درآمد حوزه دیتا به یک و نیم برابر درآمد فعلی برسد.

وی افزود: تجاری و دیتا ،لازم و ملزوم هم هستند،برای پیشی گرفتن از رقبا ،تعامل و همکاری تنگاتنگ بین دیتا و تجاری باید به نحو احسن صورت گیرد.جذب مشتری توسط تجاری و ارائه سرویس بر عهده دیتا است.

آموئی با اشاره به لزوم فراگیری علوم و فنون جدید گفت:همکاران نباید خودشان را از مطالعه دور کنند، معلومات کارکنان حوزه دیتا باید با آموزش و مطالعه، به روز باشد.

مردم مشتاق سرویس های جدید هستند ،به تبحر ما بستگی دارد که چگونه به نیاز های مردم پاسخ دهیم و بازار زا تسخیر کنیم.

در ادامه این مراسم ، حسین قلی پور به عنوان مدیریت شبکه  دیتا معرفی و از زحمات فریدون جدید فرد تقدیر بعمل آمد.

تودیع و معارفه درآمد کسب و کار مخابرات مراسم تودیع و معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر