کد خبر: 518313 A

به میزبانی فرمانداری تالش؛

جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت 21 مرداد روز جهانی دریای خزر به ریاست معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تالش برگزار شد.

به‌گزارش‌ایلنا از تالش،جلسه‌ برنامه‌ریزی گرامیداشت 21 مرداد روزجهانی دریای‌خزر به ریاست سید حمید موسوی؛ معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری در سالن اجتماعات کوثر فرمانداری شهرستان تالش برگزار شد.

موسوی گفت: دریاچه خزر به عنوان بزرگترین دریاچه جهان و به لحاظ منابع انرژی غنی وتنوع زیستی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و بنابراین لازم است به مباحث محیط زیستی آن به صورت خاص رسیدگی شود.

وی افزود: این اهمیت سبب شد تا پنج کشور حاشیه دریای خزر با امضای کنواسیون منطقه‌ای حفاظت از محیط‌زیست دریای خزر در 21 مرداد 1385 در تهران این روز را به نام روز جهانی دریای خزر بنامند و آن را گرامی بدارند.

معاون برنامه‌ریزی وامور عمرانی فرمانداری تالش تصریح کرد: امسال نیز در شهرستان تالش با همکاری گروه‌های مردم نهاد محیط زیستی این روز در ساحل قروق با برگزاری برنامه های مختلفی گرامی داشته خواهد شد.

معاون عمرانی فرمانداری تالش  از تمامی دوست داران دریای خزر خواست تا با تمام توان در برگزاری با شکوه این مراسم کمک و مساعدت نمایند.

انرژی دریای خزر معاون برنامه ریزی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر