کد خبر: 527736 A

همزمان با هفته دولت صورت می‌گیرد؛

همزمان با گرامیداشت هفته دولت 26 پروژه آب و فاضلاب در سطح استان گیلان با اعتباری بالغ بر 338.348 میلیون ریال با حضور مسئولان استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از رشت، سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت با اشاره به لزوم اطلاع رسانی از فعالیت دستگاه‌های اجرایی در راستای اعتبارات تخصیصی دولت جهت اجرای پروژه‌ها افزود: شرکت آبفای گیلان 26 پروژه آب و فاضلاب را در 11 شهراستان از جمله : رشت، ماسال، تالش، لنگرود، رودبار و ... افتتاح و همزمان با هفته دولت بهره برداری می کند.

مدیرعامل شرکت آبفای گیلان بهره برداری از ایستگاه پمپاژ فاضلاب منطقه شرقی شهر رشت (PSK) را از اهم این پروژه ها دانست و افزود: این پروژه با اعتبارات ملی به مبلغ 235000 ریال اجرا شد که شبکه جمع آوری فاضلاب به طول 40 کیلومتر، خطوط انتقال اصلی به ایستگاه پمپاژ بطول 2620 متر و خط انتقال اصلی از ایستگاه پمپاژ به تصفیه خانه بطول 1240 متر نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه‌های آبرسانی و اصلاح و توسعه شبکه آب اظهار داشت: آبرسانی به مسکن مهر معلولین ماسال، اجرای فاز دوم رینگ دور شهر ، اصلاح و توسعه شبکه آب پره سر ، فاز اول آبرسانی به منطقه پیرده شفت، اصلاح و توسعه شبکه آب در شهر رشت و آبرسانی و اصلاح شبکه آب در رودبار از دیگر پروژه های آماده بهره برداری در هفته دولت است.

مدیرعامل آبفای گیلان مجموع اعتبارات هزینه شده برای 26 پروژه را 338.348 میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: این پروژه ها از محل اعتبارات استانی و ملی تأمین اعتبار شده و زمینه اشتغال 160 نفر بصورت موقت و 2 نفر بصورت دائم فراهم شده است.

1

آب و فاضلاب استان گیلان اشتغال دولت مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر