کد خبر: 527817 A

شهردار منطقه دو رشت خبر داد:

شهردار منطقه دو رشت از تشکیل ستاد استقبال از مهر به منظور اجرای تدابیر لازم برای آغاز بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، با ورود به ماه شهریور و نزدیک شدن به مهرماه و زمان بازگشایی مدارس، شهر چهره دیگری به خود می گیرد و رفت و آمد مسافران جای خود را به تکاپوی خرید شهروندان در آستانه سال تحصیلی می دهد.

شهر رشت به خصوص منطقه دو شهرداری رشت که در مرکزیت شهر قرارگرفته است و بیش ۱۰۰ مدرسه را در مقاطع مختلف تحصیلی در دل خود جای داده است.

در همین خصوص مرتضی عاطفی شهردار منطقه دو رشت گفت: در حالی که فعالیت و جنب و جوش خانواده ها، تنها برای رفتن فرزندان‌شان به مدرسه محدود می شود، این برای مدیران شهری شهرداری‌ها، معنایی بسیار وسیع تر را تداعی می کند. این که شهر می بایست از هر حیث آماده باشد تا هزاران دانش آموز و دانشجو بتوانند در محیطی ایمن، سالم و بانشاط راهی مراکز آموزشی شوند.

شهردار منطقه دو رشت افزود: منطقه دو شهرداری رشت زودتر از سال های پیش، با برگزاری نخستین جلسه استقبال از بهار با حضور مدیران و معاونین داخلی نسبت به بررسی و شناسایی مشکلات و برنامه ریزی جهت به حداقل رساندن مشکلات درون شهری و رفع آن ها، شهر را آماده بهار علم و دانش می کند.

عاطفی افزود: در این راستا، منطقه دو نیز اقدام به زیباسازی و ترمیم فضای سبز در راستای ایجاد نشاط و طراوت، خط کشی خطوط عابرین پیاده، پاکسازی و حذف نخاله های ساختمانی، شستشوی معابر، بهبود سطح خیابان ها، زیباسازی و پاکسازی معابر و پیاده روها و رفع عیوب و ایمن سازی به خصوص اطراف مدارس و آموزشگاه ها، خواهد نمود.

وی در پایان اشاره کرد: اجرای تدابیر ترافیکی و ویژه ‌برنامه‌های فرهنگی نیز از جمله اقدامات منطقه دو شهرداری در استقبال از مهر خواهد بود.
 
1
دانشجو مدرسه مشکلات سال تحصیلی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر