کد خبر: 528243 A

سیروس شفقی خبر داد:

فرماندار شهرستان رشت از افتتاح 288 پروژه دولتی و خصوصی با اعتبار 209 میلیارد و 193 میلیون ریال طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،سیروس شفقی در مراسم بهره برداری از پروژه‌های هفته دولت این شهرستان که با حضور معاون رئیس جمهور در روستای طرازکوه شهرستان رشت برگزار شد، با تبریک هفته دولت و بیان اینکه بودجه شهرستان رشت نسبت به سال گذشته 80 درصد رشد داشته‌است گفت:بودجه شهرستان امسال بالغ بر 140 میلیارد تومان تعیین شد که نشان‌دهنده رشد چشمگیر نسبت به سال‌های گذشته است.

وی با اشاره به حضور اعضای هیئت دولت و مقامات اجرایی در مناطق مختلف از جمله روستاها خاطرنشان کرد: در ایام مختلف شاهد حضور بلندپایه‌ترین مقامات دولتی در روستاها هستیم و این  پاسخ به خلق حماسه روستاییان در انتخابات است.

فرماندار شهرستان رشت از افتتاح  288 پروژه دولتی و خصوصی با اعتبار 209 میلیارد و 193 میلیون ریال طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: از این میزان 71 پروژه با اعتبار 42 میلیارد و 277 میلیون تومان مربوط به بخش خصوصی و 216 پروژه با اعتباری بالغ بر 166 میلیارد و 915 میلیون تومان مربوط به بخش دولتی است که در روز‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از افتتاح پنج مرکز بهداشتی در شهرستان طی این هفته خبر داد و افزود: برای افتتاح 9 مرکز بهداشتی تا پایان سال‌جاری برنامه ریزی صورت گرفته‌است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت در پایان با اشاره به راه‌های روستایی این شهرستان و پروژه‌های در دست اجرا اظهار داشت: شاخص آسفالت روستایی شهرستان در سال گذشته به 54 درصد ارتقا پیدا کرد.

 

انتخابات دولت دولتی و خصوصی رشد هیئت دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر