کد خبر: 528317 A

همزمان با هفته دولت انجام شد؛

در سومین روز از هفته دولت 43پروژه عمرانی، خدماتی، مسکن مددجویان، خدمات گردشگری و رفاهی در بخش کوچصفهان و شهر رشت با حضور فرماندار شهرستان رشت و روسای ادارات این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از رشت،در سومین روز از هفته دولت 43پروژه عمرانی،خدماتی، مسکن مددجویان،خدمات گردشگری و رفاهی در بخش کوچصفهان و شهر رشت با حضور فرماندار شهرستان رشت و روسای ادارات این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

افتتاح چند پارک بازی و مسکن مددجویان و واحدهای پذیرایی و دامداری و مجتمع تجاری از جمله این پروژه‌ها است.

سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روزکارمند به همه تلاشگران عرصه خدمت گفت:در چهارمین روز از هفته دولت 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 400 میلیون تومان در بخش کوچصفهان به بهره‌برداری رسید.

شفقی با بیان اینکه میزان اشتغال‌زایی این تعداد پروژه ها 170 نفر است گفت: در بخش حمل و نقل جاده‌ای 3 پروژه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 828 میلیون تومان، توسعه خدمات شهری و روستایی3 میلیارد و 880 میلیون تومان، در کشاورزی یک میلیارد و 200 میلیون تومان، در فصل حمایتی 22میلیون تومان و در آبزی پروری 500 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این پروژه‌ها در روستاهای ایمن آباد، چولاب، لولمان، فشکچه و گورابسر افتتاح شد.

شفقی یادآور شد: با تلاش و همکاری همه مسئولان امید داریم شاهد پیشرفت روستاهای شهرستان رشت باشیم و به نقطه روستای بدون بیکار دست یابیم.

بخش کوچصفهان 40 روستا و 56 هزار نفر جمعیت و 160 کیلومتر مربع مساحت که همچنین بخش یادشده 11 هزار هکتار اراضی شالیکاری و دو هزار هکتار اراضی باغی دارد./

دولت فرماندار شهرستان گردشگری مسکن رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر