کد خبر: 535935 A

شهردار منتخب رشت مطرح کرد:

شهردار رشت گفت: محیط‌زیست شهری باید برند شهر رشت باشد و تالاب عینک و رودخانه‌های گوهر رود و زرجوب باید احیاء شوند.

به گزارش ایلنا، مسعود نصرتی شهردار منتخب رشت در جمع نخبگان رشتی در سالن همایش‌های برج میلاد گفت: خوشحالم که در جمع مردم باصفای رشت هستم و از همه دست‌اندرکاران، فرماندار و اعضاء شورای اسلامی شهر رشت برای برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر دارم.

نصرتی خاطرنشان کرد: ما در شهر رشت ویژگی و جاذبه‌هایی که از نیاکان ما به جا مانده داریم و این در همدلی و اتحاد مردم جاری است.

 وی در جمع نخبگان رشتی بیان داشت: شهر رشت جزء ۳۹ شهری است که در مسیر جاده ابریشم و تنها شهری است که در کنار یک منطقه آزاد قرار دارد که این به لحاظ صنعت گردشگری بسیارحائز اهمیت است و شهر رشت این قابلیت را دارد که مقصد گردشگری باشد.

  شهردار منتخب رشت تاکید کرد: از مصوبه ۲۰۱۵ یونسکو هنوز نتوانستیم آنطور که باید بهره ببریم چون شهر رشت بالاترین ویژگی را در بحث خوراک شناسی و انواع غذاها دارد.

 وی تاکید کرد: محیط زیست شهری باید برند شهر رشت باشد و تالاب عینک و رودخانه های گوهر رود و زرجوب باید احیاء شوند. آژانس های بین المللی باید در این خصوص حمایت کنند .

وی افزود: کار خاص باید در شهر رشت صورت گیرد و برنامه ریزی مدون قدم اولی است که برای آبادانی بیشتر شهر رشت برخواهیم داشت .

برج میلاد تالاب گردشگری محیط زیست یونسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر