کد خبر: 537239 A

عضو شورای شهر رشت:

عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت گفت: در حال حاضر وضعیت اتوبوس‌های رشت نیز نامناسب بوده و در حال حاضر تنها ۲۰ دستگاه اتوبوس در رشت مشغول خدمات دهی هستند.

به گزارش ایلنا از رشت، عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت اظهار کرد: با انتخاب مشاوران خوب و زبده می توانیم راندمان فعالیتی کمیسیون را افزایش دهیم.

محمد حسن عاقل منش افزود: در دوره‌های گذشته در برخی از کمیسیون‌ها شاهد تعدد مشاوران بودیم که عملا خروجی خاصی هم نداشتند.

وی با اذعان به اینکه نیازمند مشاوران متخصص هستیم، گفت: باید از حضور افرادی که در کار اجرایی در این بخش دخیل هستند به عنوان مشاور در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک استفاده کنیم.

عاقل منش افزود: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از چهره‌های توانمند و با تجربه ای است و یقینا با تعاملات خوبی که وجود دارد می‌توانیم شاهد اقدامات بسیار خوبی در جهت رفع مشکلات ترافیکی شهر باشیم.

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت با اشاره به پیاده راه فرهنگی و BRT رشت تصریح کرد: مباحث مختلفی در این خصوص مطرح است و متاسفانه در حال حاضر وضعیت اتوبوس‌های رشت نیز نامناسب بوده و در حال حاضر تنها ۲۰ دستگاه اتوبوس در رشت مشغول خدمات دهی هستند.

عاقل‌منش بیان کرد: متاسفانه اتوبوس‌های BRT در رشت به خوبی تردد نمی‌کنند و سرعت لازم را ندارند.

وی با بیان اینکه وضعیت فعلی تردد اتوبوس‌ها در رشت افتضاح است، گفت: با حجم جمعیت شهری و تعداد اتوبوس‌های فعلی وضعیت بحرانی در رشت حاکم است.

اتوبوس ترافیک حمل و نقل شورای شهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر