کد خبر: 537249 A

از سوی سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت؛

همزمان با برگزاری نشست علمی و تخصصی نقش نیروگاه های زباله سوز در مدیریت شهری از برگزیدگان نخستین جشنواره "شهر من؛ شهر پاک" قدردانی و تجلیل می شود.

به گزارش‌ایلنا از رشت و به نقل از روابط‌عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت، همزمان با برگزاری نشست علمی و تخصصی نقش نیروگاه های زباله سوز در مدیریت شهری از برگزیدگان نخستین جشنواره "شهر من؛ شهر پاک" قدردانی و تجلیل می شود.

بر پایه این گزارش آیین تجلیل از برترین‌های این جشنواره پایان بخش همایش علمی و تخصصی یاد شده در تالار همایش‌های سازمان آتش نشانی رشت خواهد بود.
 
بر پایه فراخوان جشنواره "شهر من؛ شهر پاک" علاقه مندان به مباحث زیست محیطی و هنرمندان عکاسی آثار خود را در موضوعاتی چون تفکیک از مبدا، مشارکت مردمی در مدیریت پسماند، آموزش و فرهنگسازی نقش زنان و کودکان در تفکیک، پسماندهای ویژه، آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود، سگ‌های خیابانی و... به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.
 
آثار ارسالی پس از داوری و بررسی کارشناسی مورد ارزیابی قرار گرفته و برترین‌ها انتخاب شدند.

از برترین‌های این جشنواره روز سه شنبه ۲۸ شهریور ماه امسال با حضور مسئولان و مدیران شهری تجلیل می‌شود و به رسم یادبود لوح سپاس، تندیس جشنواره و جایزه اهدا خواهد شد.

گفتنی است نخستین جشنواره عکاسی"شهر من؛ شهر پاک" با هدف فرهنگ‌سازی در زمینه مدیریت پسماندها و افزایش مشارکت‌های مردمی به وسیله سازمان مدیریت پسماندهای شهری رشت و با همکاری انجمن عکاسان رشت برگزار شده است.

گفتنی است تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه این‌جشنواره ۳۶۴عکس از ۵۷ عکاس بوده است.
زباله عکاسی کودکان مدیریت پسماندهای شهرداری شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر