کد خبر: 537447 A

در چهارمین هفته برگزاری بازار هفتگی پارک توحید "دوشنبه بازار" از سوی منطقه یک شهرداری رشت و با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با استقبال جمع کثیری از شهروندان رشت بویژه سالمندان محدوده منطقه یک روبرو شد.

به گزارش ایلنا از رشت، در چهارمین هفته برگزاری بازار هفتگی پارک توحید "دوشنبه بازار" از سوی منطقه یک شهرداری رشت و مشارکت موسسه خیریه ایزددوستان شمال (مجری پروژه دوشنبه بازار) که با بازدید و حضور فاطمه رفیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان و دکتر برنجکار مشاور فرمانداری رشت در امور بانوان برگزار شده بود با استقبال جمع کثیری از شهروندان رشت بویژه سالمندان محدوده منطقه یک روبرو شد.

عصر دیروز دوشنبه بازار پارک توحید شاهد حضور مشاور اموربانوان استانداری و فرمانداری بود و این دو تن ضمن استقبال از برپایی بازارچه فوق ابراز کردند که حمایت همه جانبه ای در تداوم این بازارچه ها خواهند داشت.
 

براساس این گزارش با توجه به استقبال سالمندان از برپایی بازارچه مقرر شد تا از هفته آینده با برپایی مسابقه شطرنج به قید قرعه به از تعدادی از شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا شود.

خانواده سالمندان فرماندار بانوان شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر