کد خبر: 537946 A

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان خبر داد:

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از صدور اولین مجوز اعمال معافیت های مالیات بر عوارض ارزش افزوده برای فعالان اقتصادی در منطقه ویژه بندری آستارا خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، حسین چراغی  از صدور اولین مجوز در منطقه ویژه اقتصادی بندری آستارا به منظور بهره مندی سرمایه گذاران از تسهیلات و مزایای قانونی مناطق ویژه اقتصادی خبر داد و اظهار کرد: بر اساس این مجوز، فعالان اقتصادی می توانند از معافیت های مالیات بر عوارض ارزش افزوده استفاده کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان در خصوص شرایط بهره‌مندی از این معافیت ها خاطرنشان کرد: چنانچه فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران با منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا قرارداد داشته باشند، می‌توانند از این معافیت ها استفاده کنند.

‌‌‌شایان ذکر است مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا در این خصوص افزود: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به ثبت و تکمیل اطلاعات به صورت آنلاین اقدام نمایند.

منطقه ویژه بندر آستارا علاوه بر نقش آفرینی در جذب و عبور بخشی از کالاهای کریدور شمال و جنوب،  موقعیت ممتازی در پذیرش کالا های تراسیکای میانی و جنوبی دارد.

استان گیلان سرمایه گذاران مالیات بنادر فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر