کد خبر: 538954 A

مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان:

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : در جهت حمایت از اشتغال و تولید از تمام ظرفیتها و اختیارات قانونی استفاده خواهیم کرد .

به گزارش ایلنا از رشت،احمد علی شهیدی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بیان داشت : در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از صنایع کوچک و اقتصاد مقاومتی این سازمان با اجرای سیاستهای حمایتی و رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان در صدد ایجاد اشتغال و کار آفرینی و حمایت همه جانبه از صنعت کشور به ویژه صنایع کوچک  است.

وی در ادامه افزود: ابلاغ دستورالعمل موقات پرداخت دیون از جمله اقداماتی بود که بسیار مثمرثمر و مورد استقبال فراوان تولیدکنندگان قرار گرفت و در پی تمدید زمان آن در آینده بسیار نزدیک هستیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در خصوص اراضی راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی نیز اعلام کرد : در حمایت از اشتغال و تولید از تمام ظرفیتها و اختیارات قانونی استفاده نموده و با سواستفاده کنندگان نیز مطابق مفاد قراردادهای حق انتفاع رفتار خواهیم کرد .

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: اولویت اصلی ما حل مسائل و مشکلات صنعتگران و کمک به راه‌اندازی واحدهای صنعتی است  تا با رفع موانع ، شاهد رشد صنعت ، رونق اقتصاد و جذب سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی باشیم .

 

استان گیلان اشتغال اقتصاد مقاومتی سرمایه گذاری صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر