کد خبر: 541808 A

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : صنایع کوچک و متوسط، محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می شوند که با رونق بخشی فعالیت های این صنایع، می توان پویایی جامعه را شاهد بود.

به گزارش ایلنا از رشت، احمد علی شهیدی گفت : صنایع کوچک و متوسط، محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می شوند که با رونق بخشی فعالیت‌های این صنایع، می توان پویایی جامعه را شاهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان بیان داشت: کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط، دارای اهمیت فراوان بوده و با راه اندازی هر واحد تولیدی کوچک، می توان با کوچکترین ایده ای، بدنبال کارآفرینی باشیم.

شهیدی خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با هم و در جهت رونق تولید، فروش و کمک به بازاریابی، می تواند در افزایش تولید و اشتغال، نقش آفرینی مثبتی داشته باشد.

وی در ادامه به جایگاه بنیاد برکت در استان و نقش آن در رفع دغدغه های واحدهای صنعتی پرداخت و بیان داشت : حضور بنیاد برکت در استان به منظور کمک و همیاری برای بهبود و ارتقاء توانمندی اقتصادی و کارآفرینی واحدهای تولیدی استان اقدام تاثیرگذار ی بود که اتفاق افتاد .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گفت : بنیاد برکت با پرداخت هزینه ساخت طرحهای صنعتی در قالب شریک اقتصادی در سود و زیان طرح مشارکت داشته و پس از یک دوره حداکثر پنج ساله با توافق شریک، طرح را به کارآفرین واگذار می کند.

وی افزود : بنیاد برکت در راستای حمایت از تولید و اشتغال ، از طرحهای صنعتی استان گیلان حمایت می‌کند .

وی تصریح کرد: صنایع کوچک و متوسط استان گیلان محرک توسعه اقتصادی در سال تولید و اشتغال است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال محسوب می‌شوند.

 

استان گیلان اشتغال جامعه رشد اقتصادی صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر