کد خبر: 544521 A

به منظور بازدید از روند اجرای طرح ها انجام شد؛

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفری یک روزه از مجتمع بندری کاسپین، بلوار دسترسی به این بندر، اسکله و موج شکن‌های غربی و شرقی، برج مراقبت و اسکله مارینا بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،مرتضی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صبح امروز وارد گیلان شد و از روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، زیرساختی، صنعتی، اقتصادی و گردشگری منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این سفر از مجتمع بندری کاسپین، بلوار دسترسی به این بندر، اسکله و موج شکن‌های غربی و شرقی، برج مراقبت و اسکله مارینا بازدید کرد.

هم چنین افتتاح 2 واحد صنعتی و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک شماره یک، تقاطع غیر هم‌سطح، افتتاح 4 واحد صنعتی در شهرک شماره 2، پروژه روستایی پارک چپرپرد، مرکز تفریحات دریایی، پردیس صنایع دستی، مجموعه ورزش‌های ساحلی، پارک نوار ساحلی، مرکز توسعه صادرات، پروژه ساخت آکواریوم و مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی از جمله برنامه‌های بازدید یک روزه مرتضی بانک به منطقه آزاد انزلی است.

نشست با مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور بررسی فعالیت‌ها و اقدامات این منطقه عصر امروز برگزار می‌شود.

منطقه آزاد انزلی ششمین مقصد بازدید مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بعد از مناطق آزاد قشم، اروند، ماکو، ارس و چابهار در دولت دوازدهم است.

 

برج دولت رییس جمهور قشم مناطق آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر