کد خبر: 578339 A

فرماندار صومعه‌سرا مطرح کرد:

فرماندار صومعه‌سرا گفت: مدیریت واقعی یعنی ایجاد رضایت‌مندی و پیشبرد کارها با وجود کمبود امکانات و منابع است.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، علی فتح اللهی در چهارمین جلسه کمیته برنامه‌ریزی با بیان اینکه کمیته یکی از مهمترین کمیته‌هایی است که می‌تواند برای توسعه شهرستان مثمرثمر باشد، گفت: تمامی جلسات به نحوی به کمیته برنامه‌ریزی مرتبط است و باید با مدیریت صحیح، شرایط را به‌گونه‌ای رقم بزنیم که با منابع موجود، کمبودها و کاستی‌ها را به حداقل برسانیم.

فرماندار صومعه‌سرا با تاکید بر حفظ حرمت مردم و ارباب رجوع که بسیار مهم است، بیان داشت: نوع خدمات ارائه شده در ادارات مستقیم با مردم سروکار دارد و اگر اعتبارات محدود است و شرایط کار سخت است باز وظیفه داریم پذیرای مردم باشیم و ارباب رجوع را تکریم کنیم و این یک اصل است.

فتح‌اللهی ادامه داد: مدیریت واقعی یعنی ایجاد رضایت‌مندی پیشبرد کارها با وجود کمبود امکانات و منابع است. انتظار ما از این جلسات فراهم کردن بهترین شرایط وبستر برای توسعه ، رونق اقتصادی  واشتغال است.

وی با بیان اینکه کارهای عمرانی ، اشتغال نیز بدنبال دارد تصریح کرد: اولویت ما اشتغال است و باید با عرصه ها و اراضی که در اختیار دولت است مانند جنگلها ، مراتع؛تالاب و... و واگذاری آن به بخش خصوصی هم در حفظ آن بکوشیم و هم اشتغال و درآمدزایی را پدید آوریم.

فرماندار صومعه سرا افزود: سعی ما دررسیدن به  توسعه ، توجه به صنعت گردشگری است وباید کاری کنیم تا مقصد گردشگری باشیم نه مسیر مسافرین.

فتح‌اللهی برنامه‌ریزی را به معنی جابجایی از یک نقطه به نقطه بالاتر دانست و ادامه داد: در بودجه سال‌جاری از کل مبلغ 270میلیارد ریال اعتبارات شهرستان صومعه‌سرا ، 250میلیارد ریال تعیین تکلیف شده و حدود 240 میلیارد ریال تا به‌حال مبادله موافقت‌نامه شده و حدود 110 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد 365 پروژه عمرانی شهرستان، تعداد 14 پروژه به‌علت جدید بودن و مغایرت با دستورالعمل‌های ابلاغی جابجا و به پروژه‌های نیمه تمام شهرستان تخصیص یافت.

در این جلسه دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای مبادله موافقت‌نامه و پیگیری برای تعیین تکلیف سایر پروژه‌ها شدند.

صنعت گردشگری صومعه سرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر