کد خبر: 156510 A

مدیر عامل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی:

مدیرعامل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، ذکر تسبیحات حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از نمازهای واجب را مشگل گشای کارها دانست.

ایلنا: مدیرعامل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، ذکر تسبیحات حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از نمازهای واجب را مشگل گشای کارها دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری»، در ویژه برنامه " بهار فاطمی " که در پارک آیت اله مدنی(ره) کاشان برگزار می شود گفت: آغاز نوروز ۹۳ در روز جمعه با بهار فاطمی و سالی که با نام حضرت فاطمه زهرا(س) نکو شده از بهار فاطمیش پیدا است.

وی، یکی از برکات سال جدید را آغاز آن با بهار فاطمی ذکر کرد و افزود: بهترین ویژگی بهار امسال، شروع مجدد و تازه شدن همراه با انرژی و شادابی توام با باران رحمت عنایت ائمه اطهار به ویژه حضرت زهرا(س) است.

به گفته وی، مزین شدن نخستین روز بهار ۹۳ در جمعه، نیمه شعبان و پایان سالش نیز در جمعه، سال جاری را بیش از پیش حائز اهمیت کرده است.

مدیرعامل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، بهترین یادگار حضرت زهرا(س) و مشگل گشای همه کارها را ذکر تسبیحاتش بعد از پایان نماز ذکر کرد و گفت: اثرگذاری این یادگار حضرت در زندگی روزانه به وضوح نمودار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین زائری، بهترین لحظه استجابت دعا را عصر جمعه قبل از اذان مغرب و موقع غروب آفتاب دانست و افزود: لحظه های خاص استجابت دعا، فرشتگان خدا منتظر نشسته اند تا به صدای آنها لبیک گویند.

وی، افتخار مردم کاشان را در دارالمومنین بودن و ارادت به ائمه اطهار(ع) مورد تأکید قرار داد و گفت: بوی بهار فاطمی با اجرای برنامه زورخانه ای توسط گروه " یا حیدر " و خوانندگی اسکندری با اردت به ضامن آهو حضرت امام رضا(ع) به خوبی شنیده شد.

به گفته وی، دعا هیچگاه در عالم گم نمی شود و آرزو و دعا در حق دیگران باقی می ماند و امیدوارم امسال از پارسال با آغاز بهار فاطمی و در زیر سایه ائمه اطهار(ع) بهتر باشد.

مدیر عامل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، ضمن تاکید بر نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام " سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی " اذعان داشت: توجه و تمرکز بیشتر در کارهای فرهنگی و اقتصاد مقاومتی عزم و اراده جهاد گونه مدیریتی دستگاه های مختلف به ویژه آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی را می طلبد.

حجت الاسلام و المسلمین زائری، بر نهادینه شدن فرهنگ در جامعه تاکید کرد و گفت: ترویج گفتمان فرهنگ انقلابی و ارزش های شهادت طلبی در راستای نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری حائز اهمیت است.

گفتنی است: برنامه فرهنگی، مذهبی " بهار فاطمی " ویژه گردشگران و میهمانان نوروزی به مدت ۱۰ شب با همکاری شهرداری و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در پارک آیت الله مدنی اجرا می شود.

آموزش و پرورش اقتصاد انرژی انقلاب اسلامی تبلیغات اسلامی جامعه حضرت زهرا حضرت فاطمه زهرا مقام معظم رهبری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر