کد خبر: 161049 A

معاون استاندار یزد تاکید کرد:

وی تاکید کرد: مشارکت مردم، عنصر اصلی در پیروزی و تداوم انقلاب است و توجه به این موضوع در برگزاری مراسم حائز اهمیت است.

معاون استاندار صبح امروز در جلسه هماهنگی مراسم روز ۵ اردیبهشت و ۱۴ خرداد سالگرد رحلت امام از شورای هماهنگی تبلیغات خواست تا در جریان برنامه زمانبندی اجرای مراسم عملکرد دستگاه‌ها را مورد ارزیابی قرار دهد تا کم کاری‌ها موجب ایراد در مراسم نشود.

به گزارش ایلنا از یزد، طالبی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نسل جوان وقایع این‌چنینی را که هر ساله گرامی داشته می‌شود، درک نکرده و از این رو برای شناخت آنان نسبت به این حوادثباید تلاش شود، گفت: باید زمینه حضور جوانان را در این گونه مراسم ایجاد کنیم. همچنانکه نام فرهنگی سال هم ایجاب می‌کند تا از فرصت‌های بوجود آمده برای تقویت فرهنگ استفاده شود.

وی تاکید کرد: مشارکت مردم، عنصر اصلی در پیروزی و تداوم انقلاب است و توجه به این موضوع در برگزاری مراسم حائز اهمیت است.

در ابتدای مراسم نیز حجت الاسلام فخرالدینی در خصوص حادثه ۵ اردیبهشت به این نکته بسنده کرد که کسینجر پس از حادثه طبس در تلویزیون آمریکا حاضر شد و گفت: کشورهای منطقه با ما بودند ولی خدای خمینی با ما نبود!

در این مراسم اعلام شد حدود ۷ هزار نفر از استان یزد برای حضور در مراسم سالگرد رحلت امام راحل از یزد به تهران اعزام شوند.

همچنین برنامه نهادهای مختلف بدین مناسبت و در نظر گرفتن تعطیلی پادگان‌ها و مرخصی سرباز‌ها، تعطیلی سه روزه نیمه خرداد، اتمام زودهنگام سال تحصیلی به‌علت جام جهانی و تاثیر آن در برگزاری مراسم و پیشنهاد سخنران مراسم از مواردی بود که در جلسه بررسی شد.

انتقاد طالبی معاون استاندار یزد گلایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر