کد خبر: 167486 A

فرماندار بهاباد اعلام کرد؛

فرماندار بهاباد یادآور شد: اقتدار کشور به برکت این مردم است و ما به عنوان خدمتگزار مردم باید به جایگاه و حقوق آنها احترام بگذاریم و با بصیرت و در حد توان حق مردم را ادا کنیم.

اولین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با حضور فرماندار، امام جمعه موقت شهرستان و اعضای ستاد برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بهاباد، فرماندار و رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بهاباد با اشاره به اینکه کارمندان ادارات باید در رعایت حجاب و عفاف الگو باشند، گفت: این ستاد شامل دو کارگروه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی است و هدف اصلی این ستاد نیز موضوع عفاف حجاب و ترویج و گسترش فرهنگ حجاب اسلامی است که در این راستا دستگاه ها دولتی باید از کارکنان خود شروع کنند.

عباس اقبال خاطرنشان نمود: در شهرستان بهاباد به خاطر تعهد مذهبی مردم در مورد حجاب اسلامی مشکل خاصی وجود ندارد و در شاخص های امنیتی نسبت به سایر شهرستان ها در جایگاه بسیار مطلوبی قرار داریم و باید نسبت به حفظ آن اهتمام شود.

وی با اشاره به اینکه رعایت حقوق شهروندی و حجاب در دستگاه های دولتی مورد بازرسی و بررسی قرار می گیرد، تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی، موظف به همکاری های لازم با بازرسان هستند و طبق آیتم های پیش بینی شده عملکرد ادارات بررسی می شود.

فرماندار بهاباد یادآور شد: اقتدار کشور به برکت این مردم است و ما به عنوان خدمتگزار مردم باید به جایگاه و حقوق آنها احترام بگذاریم و با بصیرت و در حد توان حق مردم را ادا کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت سازمان های مردم نهاد اشاره نمود و فعالیت نهادهای مردم نهاد و تشکل های دینی در این عرصه را بسیار مهم قلمداد نمود و بر تشکیل اینگونه سازمان ها تأکید نمود.

اقبال با اشاره به اینکه گاهی حتی در انتخاب اسامی شرکت ها و مراکز تجاری غفلت می شود و از اسامی ارزشی استفاده نمی شود بر توجه اتاق اصناف و دستگاه های ذیربط بر این امر تأکید نمود.

در ادامه جلسه برنامه های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان و عفاف و حجاب مورد بحثو بررسی قرار گرفت و اعضای ستاد نظرات خود را بیان و مقرر شد از طرف فرمانداری میزان تحقق اهداف ستاد مورد بازرسی قرار گیرد.

یزد حقوق شهروندی بهاباد عباس اقبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر