نخستین مسابقه «شهر، کودک، سلامت» برندگان خود را شناخت
مسابقه «شهر، کودک، سلامت» که با همکاری شهر کتاب و مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت ۴ اردیبهشت در شهرکتابهای سراسر کشور برگزار شده بود برندگان خود را شناخت.
مسابقه« شهر، کودک، سلامت» که همزمان با هفته سلامت و با شعار«سلامت برای همه» برگزار شد، حدود ۵۰۰۰ اثر برای داوری دریافت کرد. از بین این ۵۰۰۰ اثر ، از هرشهرکتاب آثاری انتخاب شد که در نهایت۶۵ نفر برگزیده شدند، ده نفر به مرحله نیمه نهایی و دو نفربه مرحله نهایی( اول) راه پیدا کردند
لازم به توضیح است که شهرکتابهای سراسر ایران برگزیده یا برگزیدگانی را دارند.
در پایان آثار برگزیده در ویترین شهرکتاب مرکزی به نمایش گذاشته درآمد.
اسامی برندگان این مسابقه سراسری به شرح ذیل است:
اسامی برندگان مسابقه نقاشی
شهر، کودک، سلامت
• نفرات اول برگزیده
(برندگان یک دستگاه دوچرخه)
شهرکتاب شهرری:
۱- کورش جانبزرگی
شهرکتاب ساوه:
۱- ریحانه افشاری
• ده نفر دوم برگزیده
شهر کتاب الماس:
۱- درسا هاشمی
شهر کتاب آرین:
۱- آلما سلیمی خلیق
شهرکتاب تبریز:
۱- آیتک تقیزادگان
شهرکتاب خرمآباد:
۱- عباس بابایی
شهرکتاب شهرری:
۱- امیر محمد آقا محمدی
شهرکتاب فرهنگ:
۱- طلا فولادوند
شهرکتاب قائمشهر:
۱- نازنین زهرا رمضانی
۲- نگار آزموده
شهرکتاب قم:
۱- تینا عبادیفرد
شهرکتاب هفت چنار:
۱- بهناز عبدالهی
• پنجاه و سه نفر سوم برگزیده
شهرکتاب ابن سینا:
۱- یکتا مهجوری
شهرکتاب البرز:
۱- رونیکا عسکری
شهرکتاب الف:
۱- ملورین شاهعلی
۲- پاشا مهدیپور
شهرکتاب الماس:
۱- نازنین صدرالسادات
شهرکتاب آستانه:
۱- آناهیتا احمدی
شهرکتاب بابل:
۱- شکوه شریعتمداریان
شهرکتاب بابلسر:
۱- مهدیس مرتضوی
۲- سارا غلامی
۳- بیتا اسدنژاد
شهرکتاب باهنر:
۱- مانی ضیاض
شهرکتاب بوستان:
۱- آمیتیس قسیمی
شهرکتاب بهشتی:
۱- آوا نحوی
شهرکتاب بهشهر:
۱- الناز عموزاد
۲- لنا محمدی گرجی
شهرکتاب تبریز:
۱- مبینا حسینزاده
۲- دینا فیضاللهی
۳- کیمیا اسلامیمهر
۴- کیانا عبدالصمدی
۵- گلسا کاظمی رشید
شهرکتاب خرمآباد:
۱- امیرپارسا حیدری
۲- کیامهر اکبری
شهرکتاب رویان:
۱- حنا سالاریان
شهرکتاب ساعی:
۱- آرشیدا قدیانی
شهرکتاب ساری:
۱- مانلی یوسفی قندهاری
۲- نیکادل توکلی
شهرکتاب شهر ری:
۱- غزل عزیزی
شهرکتاب فردیس:
۱- امیرپارسا نوری شیرازی
شهرکتاب فرهنگ:
۱- فاطمه باباخانی خامنه
شهرکتاب قائمشهر:
۱- مانی محمدپور
۲- نادیا سیاوشی
۳- یکتا غلامی
شهرکتاب قم:
۱- احسان ملاح
۲- امیرعلی خدایی
شهرکتاب گلدیس:
۱- امیرحسین بخارلو
شهرکتاب لاهیجان:
۱- ثنا شهیدیان
شهرکتاب مرکزی:
۱- ایلیا فراهانی
۲- آرشام مزینانیان
شهرکتاب مجیدیه:
۱- محمدطاها نعیمی
شهرکتاب مشهد:
۱- آیدا ذاکرینپور
۲- نازگل اسلامی
شهرکتاب ملت:
۱- طاها یزدانی
۲- محمدصدرا یزدانی
شهرکتاب مهرشهر:
۱- بهراد رستمی
شهرکتاب نور:
۱- حوا فراهانی توکلیان
شهرکتاب نوشهر:
۱- کیمیا پرهام
شهرکتاب ونک:
۱- حسین برنایی
۲- آریستا.
شهرکتاب هفت حوض:
۱- سلمان حاجیخانی
۲- بهار شمسالدینی
شهرکتاب هفت چنار:
۱- تیام شمسه
شهرکتاب همدان:
۱- آبتین مرادیان
۲- رستا مهرازنیا